KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16569114
nr 1656 9114
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade och daterade, "Djurgårdsstaten", "Prestgatan", mm; 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:10:36
8/11 13:43:06
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg